Minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit.

Voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Aliquam bibendum lacus quis nulla dignissim faucibus. Sed mauris enim, bibendum at purus aliquet, maximus molestie tortor. Sed faucibus et tellus eu sollicitudin. Sed fringilla malesuada luctus.

Details

Nutritions

 • small serving - 170 grams
 • regular serving - 280 grams
 • 1,000 calories
 • 52 grams of fat

Ingredients

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit
 • Incididunt ut labore et dolore magna aliqua enim ad minim veniam
 • Exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore
 • Fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Leave a comment

36 – 72 yaş aralığında kayıt yaptırabilirsiniz.

Öncelikle sınıf kontenjanları yarıya düşürüldü. Girişte ve gün içerisinde sık sık ateş ölçümü yapılıyor. Personel ve öğrenciler okula geldiklerinde kıyafetlerini ve ayakkabılarını değiştiriyorlar. Belirli noktalarda dezenfektan bulunduruyoruz. Ortak kullanım alanları aynı anda kullanılmıyor, kullanıldıktan sonra dezenfekte ediliyor, havalandırılıyor ve diğer grubun temasına izin veriliyor. Yemekler yemekhanede sınıf sınıf yeniyor. En ufak hastalık belirtisi taşıyan öğrenci veya personel okula alınmıyor, okula girdikten sonra fark edilen belirti olursa izolasyon odasında aile gelene kadar bekletiliyor. Bünyemizde bulunan dezenfektan makinesiyle gün sonunda sınıflar ve ortak alanlar temizleniyor. Dışarıdan gelen yiyecek, içecek vb malzemeler ayrı kapıdan alınıyor dezenfekte edilip içeriye kabul ediliyor. Kayıt görüşmeleri saat 17:00 den sonra yapılıyor. Bu saat dışında yabancı bir kimsenin içeriye alınması mümkün olmuyor. Çalışan personel mola saatlerini okul içerisinde değerlendiriyor içeriye giriş yapıktan sonra mesai saati bitene kadar dışarıya çıkmıyor.

Okul idareci ve sınıf öğretmenlerimiz kendi alanlarında üniversite mezunlarıdır. Branş derslerimiz alanda deneyimli sınıf öğretmenleri yada dışarıdan gelen uzman bir eğitmen tarafından verilmektedir.

Okul alanlarımız çocukların ilgi ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Anaokulu programımız proje tabanlı ve oyun temellidir. Okulumuzda oyun alanları sınıfların devamı olarak kabul edildiğinden bahçe ve spor salonu etkinliklerimizde  sık sık yer alır.

İngilizce, Robotik Kodlama, Eğlenceli Bilim, Cimnastik, Müzik ve Orf, Resim ve Seramik, Yaratıcı Drama derslerimiz olup bu derslerimiz öğrencilerimizin gelişim özelliklerine uygun olarak yaş seviyelerinde farklılık gösterir.

Anaokulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup, açılış esnasında taban ve tavan göz önünde bulundurularak Bakanlık tarafından sınıf mevcutları belirlenmiştir.

Okulumuzda sınıflar, tuvaletler ve mutfak hariç tüm iç ve dış mekanlarda güvenlik kameraları mevcuttur ve 7/24 kayıt almaktadır. Öğrencilerimiz velilerimizin sözlü veya yazılı onayı olmadan, yönlendirilen kişinin kimliği görülmeden asla anne ve babadan başkasına teslim edilmez.

Balkabağı Anaokulu © 2022
Ön Kayıt Formu
close slider

  Bilgilendirme Yazısı'nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.