Leave a comment

36 – 72 yaş aralığında kayıt yaptırabilirsiniz.

Öncelikle sınıf kontenjanları yarıya düşürüldü. Girişte ve gün içerisinde sık sık ateş ölçümü yapılıyor. Personel ve öğrenciler okula geldiklerinde kıyafetlerini ve ayakkabılarını değiştiriyorlar. Belirli noktalarda dezenfektan bulunduruyoruz. Ortak kullanım alanları aynı anda kullanılmıyor, kullanıldıktan sonra dezenfekte ediliyor, havalandırılıyor ve diğer grubun temasına izin veriliyor. Yemekler yemekhanede sınıf sınıf yeniyor. En ufak hastalık belirtisi taşıyan öğrenci veya personel okula alınmıyor, okula girdikten sonra fark edilen belirti olursa izolasyon odasında aile gelene kadar bekletiliyor. Bünyemizde bulunan dezenfektan makinesiyle gün sonunda sınıflar ve ortak alanlar temizleniyor. Dışarıdan gelen yiyecek, içecek vb malzemeler ayrı kapıdan alınıyor dezenfekte edilip içeriye kabul ediliyor. Kayıt görüşmeleri saat 17:00 den sonra yapılıyor. Bu saat dışında yabancı bir kimsenin içeriye alınması mümkün olmuyor. Çalışan personel mola saatlerini okul içerisinde değerlendiriyor içeriye giriş yapıktan sonra mesai saati bitene kadar dışarıya çıkmıyor.

Okul idareci ve sınıf öğretmenlerimiz kendi alanlarında üniversite mezunlarıdır. Branş derslerimiz alanda deneyimli sınıf öğretmenleri yada dışarıdan gelen uzman bir eğitmen tarafından verilmektedir.

Okul alanlarımız çocukların ilgi ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Anaokulu programımız proje tabanlı ve oyun temellidir. Okulumuzda oyun alanları sınıfların devamı olarak kabul edildiğinden bahçe ve spor salonu etkinliklerimizde  sık sık yer alır.

İngilizce, Robotik Kodlama, Eğlenceli Bilim, Cimnastik, Müzik ve Orf, Resim ve Seramik, Yaratıcı Drama derslerimiz olup bu derslerimiz öğrencilerimizin gelişim özelliklerine uygun olarak yaş seviyelerinde farklılık gösterir.

Anaokulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup, açılış esnasında taban ve tavan göz önünde bulundurularak Bakanlık tarafından sınıf mevcutları belirlenmiştir.

Okulumuzda sınıflar, tuvaletler ve mutfak hariç tüm iç ve dış mekanlarda güvenlik kameraları mevcuttur ve 7/24 kayıt almaktadır. Öğrencilerimiz velilerimizin sözlü veya yazılı onayı olmadan, yönlendirilen kişinin kimliği görülmeden asla anne ve babadan başkasına teslim edilmez.

Balkabağı Anaokulu © 2022
Ön Kayıt Formu
close slider

    Bilgilendirme Yazısı'nı okudum. Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.